...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Beyonce lufton me peshėn dhe ‘varėsinė’

  Share

  besjeta

  Numri i postimeve : 13
  Join date : 02/09/2008

  Beyonce lufton me peshėn dhe ‘varėsinė’

  Mesazh nga besjeta prej Tue 9 Sep 2008 - 1:37  Beyonce Knowles ka vendosur tė bie nė peshė pėr tė luajtur nė rolin e kėngėtares sė xhazit dhe bluzit, Etta James, nė filmin e ri “Cadillac Records”.
  Kėngėtarja/aktorja seksi, thuhet se ka rėnė nėntė kilogramė pėr rolin, por thotė se kjo nuk ka qenė gjėja mė e vėshtirė e transformimit.

  Mė e vėshtira ishte kur ajo vendosi tė vizitojė njė qendėr pėr varėsinė e drogės nė Brooklyn, ku ajo studioi rastin James.

  “Vėrtet isha e frikuar, nuk e dija se ēfarė do tė shohė, pasi qė kurrė nuk kam parė diēka tė tillė. Nuk kam dashur tė bėj pyetje tė cilat ishin tė panevojshme, por njerėzit ishin mjaft tė hapur dhe kam njė botėkuptim tė ri”, ka thėnė Beyonce.

  “Kurrė nuk paragjykoj, por thjesht nuk kuptoj se si, nėse ke fėmijė dhe aq shumė gjėra tė humbasėsh, mund tė zhytesh aq thellė nė varėsi”, ka shtuar kėngėtarja.

   Ora ėshtė Thu 13 Dec 2018 - 22:02