...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Aurela si Jonida

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Aurela si Jonida

  Mesazh nga Admin prej Tue 2 Sep 2008 - 2:18  Aurela Gaēe dhe Jonida Maliqi, kanė tėrhequr vėmendjen e tė gjithėve, ndėrsa gazeta "Panorama" ka njoftuar se ato janė parė tė dyja tre ditė mė parė nė zonėn e ish-bllokut nė Tiranė, nė shoqėrinė e njėra-tjetrės, me tė njėjtin model flokėsh, veēse njėra bionde e tjetra brune.

  Ajo qė kishte ndryshuar sė fundi ishte Aurela, e cila kishte kthyer ngjyrėn e flokėve nga bionde nė brune tė theksuar, dhe po ashtu kishte bėrė prerjen e njėjtė me modelin e flokėve tė Jonida Maliqit, e cila ka ndryshuar “look” disa muaj mė parė, duke u bėrė bionde me flokėt e prera shkurt.

  Por nuk dihet qė kjo shoqėri midis dy kėngėtareve tė fshehė ndonjė bashkėpunim midis tyre. Njė gjė dihet mirė, qė Aurela nuk e kupton dot kthimin nė Tiranė pa “look” tė ri. Pas ca ditė pushimesh nė Budva dhe Vlorė, ajo po pėrkushtohet me muzikėn, ndėrsa ėshtė duke u pėrgatitur pėr njė dalje tė re nė tregun muzikor.

   Ora ėshtė Fri 25 May 2018 - 2:08