...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Afėr 2.000 adhurues nga Shqipėria do tė shkojnė nė Budva

  Share

  DeBi

  Numri i postimeve : 22
  Join date : 03/09/2008

  Afėr 2.000 adhurues nga Shqipėria do tė shkojnė nė Budva

  Mesazh nga DeBi prej Wed 10 Sep 2008 - 21:16  Afėr 2.000 qytetarė tė Shqipėrisė do tė shohin nga afėr, koncertin e mbretėreshės sė popit, Madonna, qė do tė mbahet nė datėn 25 shtator nė plazhin Jaz nė Budva, njofton gazeta "Panorama".
  Organizatorėt e kėtij koncerti tė parė, tė konsideruar si njė nga ngjarjet mė tė mėdha nė Evropėn Juglindore, kanė bėrė tė ditur dje nė Tiranė shifrat e sakta dhe detajet rreth kėtij evenimenti.

  Tė pranishėm nė njė konferencė pėr shtyp nė ambientet e “Hotel Tirana International”, Jelene Ragjenoviq, drejtoresha e organizatės turistike tė komunės sė Budvės, ėshtė shprehur se pėr shqiptarėt biletat e thjeshta kushtojnė 39.6 euro, ndėrkohė paketa e plotė, nė tė cilėn pėrfshihet udhėtimi me autobus dhe akomodimi pėr njė natė kushton 120 euro. Pėr biletat VIP, ēmimi i biletės dhe akomodimit shkon 325 euro.

  Deri tani numri i pėrgjithshėm i biletave tė shitura pėr koncertin madhėshtor arrin nė 36 mijė. Sipas organizatorėve, mėsohet se koncerti do tė nisė nė orėn 20:00 dhe do tė zgjasė dy orė. Koncerti do tė paraprihet nga kėngėtarja suedeze Robin. Ndėrkohė mbretėresha e muzikės, do tė qėndrojė pėr tri ditė me radhė nė Budva.

  Me vete Madonna do tė sjellė kuzhinierin personal dhe pėr stafin qė do ta shoqėrojė janė porositur plot 300 peshqirė dhe 300 sapunė. Gjatė dy orėve tė koncertit Madonna do tė interpretojė kėngė nga albumi i saj i fundit “Hard Candy”, nė kuadėr tė turit botėror “Sticky end Sweet”, ndėrkaq kėngėtarja e famshme nuk do tė japė konferencė pėr shtyp nė Budva.

   Ora ėshtė Thu 13 Dec 2018 - 22:03