...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Gibson nuk del me bukuroshen ruse

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Gibson nuk del me bukuroshen ruse

  Mesazh nga Admin prej Fri 12 Sep 2008 - 3:02  Agjenti i Mel Gibson ka dalė nė mbrojtje tė aktorit, pasi ai ishte fotografuar duke u larguar nga njė rimorkio xhirimi sė bashku me bukuroshen ruse Oksana.
  Fotografitė e aktorit dhe kėngėtares ruse Oksana ishin bėrė gjatė xhirimit tė filmit “Edge of Darkness” dhe ishin publikuar nė revistat e tė famshmėve.

  Mirėpo, pėrfaqėsuesi i Gibsonit, Alan Nierob, thotė se tregimet pėr romancėn e tyre nuk janė tė vėrteta.

  “Ajo ėshtė njė artiste, ndėrsa aktualisht gjendet nė SHBA pėr ta xhiruar albumin e ri”, ka thėnė agjenti.

   Ora ėshtė Thu 13 Dec 2018 - 22:06