...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Madonna shkėlqen nė koncertin Londėr

  Share

  blenmdimi

  Numri i postimeve : 26
  Join date : 09/09/2008

  Madonna shkėlqen nė koncertin Londėr

  Mesazh nga blenmdimi prej Sat 13 Sep 2008 - 1:16  Stadiumi i Londrės, Wembley, ėshtė mbushur plot me fytyra tė famshme, derisa mbretėresha e muzikės pop, Madonna, ka sjellė para publikut koncertin e dytė tė saj nė kryeqytetin britanik, si pjesė e turneut “Sticky & Sweet”.

  Gwyneth Paltrow dhe Kate Hudson, kanė qenė tė ulura vetėm disa ulėse mė larg prej adhurueseve tjera tė Madonnės, Fergie dhe Penelope Cruz. Ndėrkohė, Nicole Kidman ėshtė parė tė jetė ulur afėr supermodeles Naomi Campbell. Kidman, Cruz, Fergie dhe Hudson qė tė gjitha janė nė Londėr duke u pėrgatitur pėr muzikalin “Nine”.

  Katy Perry, e cila kėndoi hitin e vjetėr tė Madonnės, “Like A Virgin”, gjatė vikendit tė kaluar nė ndarjen e ēmimeve tė MTV-sė, Video Music Awards, po ashtu ėshtė parė nė zonėn e VIP-ave duke ndjekur shoun 90-minutėsh.

  Edhe pse ishte parashikuar shi, kėngėtarja dhe adhuruesit e saj patėn fat dhe qėndruan “tė thatė”. “Do tė doja ta falėnderoj Zotin, miqtė e mi, pasi qė nuk ra shiiii”, ka thėnė Madonna para publikut nė fund tė shout.

  Mė 25 tė kėtij muaji, Madonna do tė performojė nė njė koncert nė Budva tė Malit tė Zi, ku do tė mund ta ndjekin edhe adhuruesit nga Kosova dhe Shqipėria. Pėr biletat mund tė interesoheni duke klikuar ikonėn nė anėn e djathtė tė ekranit.

  Pamje nga koncerti nė Londėr

   Ora ėshtė Fri 18 Jan 2019 - 1:25