...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Richie pėrplaset me njė fanse

  Share

  blenmdimi

  Numri i postimeve : 26
  Join date : 09/09/2008

  Richie pėrplaset me njė fanse

  Mesazh nga blenmdimi prej Sun 14 Sep 2008 - 3:30  Nicole Richie ėshtė pėrplasur me njė fanse jashtė njė klubi nate nė New York.

  Aktorja ishte nevrikosur nė momentin kur njė turiste suedeze kishte provuar tė bėnte njė fotografi tė saj gatė largimit nga njė ndejė e organizuar nga motra e dizajnerit tė modės Mark Ronson, Charlotte.

  Richie ishte ndier e ofenduar nga veprimi i vajzės duke menduar se ajo ishte njė paparaci dhe ia kishte thyer fotoaparatin.

  “Njė turiste e re suedeze dėshironte t’ia bėjė njė fotografi, ndėrsa Richie bėrtiti: ‘Unė nuk jam kafshė’ dhe pastaj iu hodh asaj, ia mori kamerėn dhe e pėrplasi pėr toke”, ka thėnė njė burim.

   Ora ėshtė Fri 18 Jan 2019 - 1:23