...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Bogdani nė pėrqafim tė gazetares sė Alsatit

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Bogdani nė pėrqafim tė gazetares sė Alsatit

  Mesazh nga Admin prej Tue 16 Sep 2008 - 0:15  Futbollisti i kombėtares shqiptare, Erjon Bogdani, ditė mė parė ėshtė kapur nga paparacit e mediave shqiptare nė njė nga lokalet e natės, duke qėndruar shumė afėr njė gazetareje tė Alsat, me emrin Vilma.
  25-vjeēarja Vilma dhe futbollisti, i cili aktivizohet nė kampionatin Italian, janė dukur aq tė afėrt sa qė kohė pas kohė, kanė hedhur edhe krahun nė shpatulla tė njėri-tjetrit.

  Nė njė intervistė tė mėhershme pėr “Panorama”, Erjon Bogdani ka thėnė se ishte i lidhur me njė juriste italiane me emrin Rosella dhe se sė shpejti do tė bashkėjetojnė nėn tė njėjtėn ēati, pasi sipas Erjonit, “ka ardhur koha pėr tė bėrė pak jetė familjare”.

  Erjoni kishte premtuar qė nė fund tė gushtit do e sillte atė nė Tiranė, mirėpo jo vetėm qė nuk e solli juristen e tij, por tani ai po del me njė vajzė shqiptare, me tė cilėn mbase ka diē mė shumė se sa njė “miqėsi”.

   Ora ėshtė Fri 18 Jan 2019 - 1:21