...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Ami: Kam siguruar biletat p&#1105;r koncertin e Madonn&#1105;s

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Ami: Kam siguruar biletat p&#1105;r koncertin e Madonn&#1105;s

  Mesazh nga Admin prej Tue 16 Sep 2008 - 0:19  Pas njё vere tё stёrngarkuar, dhe njё periudhe tё shkurtё pushimi nё Spanjё, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, dёshirojnё tё shtojnė nё kalendarin e sivjetmё edhe njё ngjarje tё paharruar, duke ndjekur koncertin e Madonnёs nё Budva.
  Gjatё njё interviste pёr Bluetooth, drejtuesja e njohur e spektaklit “Potokalli”, Amarda Toska, e njohur si Ami, ka bёrё tё ditur se ngjarja mё e afėrt nё tё cilёn ajo dhe i dashuri i saj, Ermali, do tё zbaviten, do tё jetё koncerti i Madonnёs qё do tё zhvillohet nё Budva tё Malit tё Zi.

  “Mezi po presim koncertin e Madonnės nė Budva. Kemi prenotuar biletat dhe do ta shohim live”, ka thёnё Ami.

  Ami dhe Ermali kaluan pushimet nё Spanjё, pas njё vere tё stёrngarkuar me agjencinė e tyre, biznes qё ofroj shėrbime tё organizimit dhe menaxhimit tё dasmave.

  Ndёrkohё, koncerti i Madonnёs nё Budva do tё zhvillohet mё 25 shtator, si pjesё e turneut evropian tё kёngёtares, tё emėrtuar “Sticky and Sweet”. Mёsohet se deri mё tani nga Shqipёria janė rezervuar me mijėra bileta, ndėrsa interesim edhe mё tё madh kanё shprehur edhe adhuruesit kosovarė tё Madonnёs.

   Ora ėshtė Fri 18 Jan 2019 - 1:24