...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Naomi Campbell do tė pensionohet?

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Naomi Campbell do tė pensionohet?

  Mesazh nga Admin prej Fri 19 Sep 2008 - 0:01



  Supermodelja britanike, gjithmonė ka qenė nguruese tė heqė dorė nga karriera e saj, pėr shkak se nė industrinė e modės ka vetėm disa femra me ngjyrė, por kjo ka ndryshuar qė kur dizajnerėt nė Javėn e Modės nė New York, tė zhvilluar sė fundit, shfrytėzuan bukuroshe tė tė gjitha racave nė sfilatat e tyre.

  “Kėtė herė dizajnerėt dhe editorėt kanė bėrė njė hap pėrpara. Jam ndjerė pozitive. Kjo do tė thotė se mund tė pensionohem mė herėt”, ka thėnė Naomi.

  Instikti im i brendshėm ėshtė qė tė nxis femrat me ngjyrė tė dalin atje, pavarėsisht nėse jam unė nė modė apo jo. Do tė isha e lumtur qė kur t’i mbush 55 vjet ta marr njė revistė dhe ta shoh tė pasur me vajza tė zeza”, shton supermodelja 38-vjeēare.

   Ora ėshtė Fri 18 Jan 2019 - 1:20