...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Mariah shqetėsohet pėr peshėn

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Mariah shqetėsohet pėr peshėn

  Mesazh nga Admin prej Tue 2 Sep 2008 - 2:30  Mariah Carey ka vendosur tė mos mbetet shtatzėnė pasi qė ajo nuk dėshiron tė shtojė nė peshė.

  Kėngėtarja e hitit “Touch My Body”, e cila sė fundmi e ka treguar trupin e saj seksi, nuk ngutet qė tė krijojė familje me burrin e saj, Nick Cannon, sepse ėshtė e shqetėsuar se mund tė fitojė disa kilogramė pėrsėri.

  “Mariah nuk ndihet mirė sa herė qė bisedohet pėr tė pasur fėmijė. Ajo tė shikon sikur tė kishe thėnė njė fjalė tė ndytė, dhe pastaj tė tregon se me trupin e saj, gjithė punėn qė e ka bėrė dhe e bėn pėr ta mbajtur nė formė-njė shtatzėni do tė thoshte fund i linjės sė mirė”, ka thėnė njė burim pėr revistėn National Enquirer.
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Re: Mariah shqetėsohet pėr peshėn

  Mesazh nga Admin prej Tue 2 Sep 2008 - 3:27

  Shum krezy

   Ora ėshtė Wed 18 Jul 2018 - 6:13