...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Meester ka lindur nė burg

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Meester ka lindur nė burg

  Mesazh nga Admin prej Wed 3 Sep 2008 - 18:30  Sipas mediave amerikane, ylli i serialit "Gossip Girl", Leighton Meester, ka lindur nė burg.

  Nėna e aktores ishte duke vuajtur dėnimin nė burgun e Teksasit kur e ka lindur atė. Pas lindjes sė Leighton, nėna e saj kishte qėndruar vetėm tre muaj bashkė me tė nė njė qendėr jashtė burgut dhe pastaj ishte kthyer pėr ta vuajtur dėnimin.

  Sipas revistės amerikane “Star”, Meester ėshtė rritur nga njė i afėrm gjatė kohės kur nėna e saj qėndronte nė burg pėr shkak tė pjesėmarrjes nė njė kontrabandė me drogė.

  Nė kėtė tregim, po ashtu shkruan se gjyshi, babai dhe halla e Meester, tė gjithė ishin nė burg pasi qė ishin marrė me shitjen e drogės.

   Ora ėshtė Wed 18 Jul 2018 - 6:13