...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Budva: Rritet numri i biletave p&#1105;r koncertin e Madonn&#1105;s

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Budva: Rritet numri i biletave p&#1105;r koncertin e Madonn&#1105;s

  Mesazh nga Admin prej Thu 4 Sep 2008 - 16:02  Edhe 2.000 bileta do tё lėshohen nё shitje nga organizatorёt, pёr koncertin e mbretёreshёs sё muzikės pop, Madonna, qё do tё zhvillohet mё 25 shtator nё qytetin bregdetar tё Malit tё Zi, Budva.

  Arsyeja e rritjes sё kėtij numri ёshtё interesimi i madh pёr kёtё koncert. Zona ‘gold fan’, e cila gjendet menjёherё pėrballё skenės, nё vend qё tё marrё 5.500 adhurues, do tё pranojё 7.500, ndėrsa ēmimi i biletės pёr kёtё pjesё do tё kushtojё 75 euro.

  8.000 biletat e parapara pёr dy zona tё hapёsirёs sё koncertit (‘fan pit’ dhe VIP), tashmё janė shitur. Nё hapёsirёn ‘Madona city’, siē quhet zona VIP me hapёsirё tё klimatizuar, ushqim dhe pije, nё vend tё 2.500, do tё vendosen 4.500 njerёz, ndėrsa ēmimi do tё jetё 200 euro.

  Numri i pёrgjithshёm i biletave qё do tё shtypen pritet tё shkojё nё 70 mijё, ndėrsa deri mё tani - tre javё para koncertit - janė shitur gjysma e tyre, 35 mijё bileta.

  Madonna villё nё Budva

  Kёngёtares Madonna, i ёshtё dhenё rasti jo vetėm tё kėndojё nё Budva, por edhe tё pushojё dhe jetojё nё ‘villёn’ e saj.

  Kompania e miliarderit rus, Sergei Polonky, e cila nё Budva ndёrton apartmane shumё ekskluzive, ka menduar njё mёnyrё pёr tё promovuar turizmin nё Malin e Zi, ashtu qё, do t’i ofrojё yllit tё muzikės pop, ēelėsat e njё ville bregdetare, me hapёsirё 326 metra katrorё, me bazen nё kulm dhe tё gjitha detajet tjera shtesё.

  Madonna do tё ketė kohё qё deri nё mbajtjen e koncertit tё pėrgjigjet ndaj kėsaj oferte. Polonsky beson se nuk ka arsye pse ajo ta refuzojё njё ofertё, vlera e tё cilės kalon dy milionё euro.

   Ora ėshtė Mon 25 Jun 2018 - 14:56