...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Vitet e "egra" tė Britney Spears

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Vitet e "egra" tė Britney Spears

  Mesazh nga Admin prej Thu 4 Sep 2008 - 16:17  Sipas nėnės sė saj, ylli muzikės pop Britney Spears ka bėrė seks nė moshėn 14-vjeēare ndėrsa ka filluar tė merr drogė nė moshėn 15-vjeēare.

  Tregimet shokuese tė Lynne Spears pėrfshijnė edhe zbulimin se Britney kishte filluar tė pinte alkool qė nė moshėn 13-vjeēare, ndėrsa ishte njoftuar me drogat nė kohėn kur kishte shkuar nė Los Angeles pėr ta incizuar hitin e parė tė saj.

  Kėngėtarja madje ishte kapur me kokainė dhe kanabis nė njė aeroplan privat kur i kishte 16 vjet.

  Edhe pse Britney kishte thėnė se e ka humbur virgjėrinė me ish- tė dashurin e saj, yllin e muzikės pop, Justin Timberlake, Lynne nė librin “Through the Storm” shkruan se vajza e saj pėr herė tė parė kishte bėrė seks me njė futbollist 18-vjeēar gjatė kohės kur ishte nė shkollė tė mesme nė Kentwod, njė vit para se tė bėhej e famshme.

  Lynne pranon se e ka lejuar Britneyn tė flinte me Justinin, pavarėsisht se ajo ishte vetėm 16-vjeēare. “Lynne mendonte se Britney ėshtė e dashuruar dhe Justini ishte mashkulli i duhur pėr tė”, ka thėnė njė burim.

  Sipas Lynne, eksperienca e parė e vajzės sė saj me alkoolin ka qenė gjatė kohės kur ajo i ishte bashkėngjitur shout televiziv “The Mickey Mouse Club”.

   Ora ėshtė Fri 25 May 2018 - 2:10