...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Aktorja e pensionuar Jessica Simpson

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 28

  Aktorja e pensionuar Jessica Simpson

  Mesazh nga Admin prej Thu 4 Sep 2008 - 16:20  Jessica Simpson nuk e ka nė plan qė t’i rikthehet aktrimit. Kėngėtarja e cila ka luajtur rolin e Daisy Duke nė filmin "The Dukes of Hazzard", dhe ėshtė paraqitur nė filmat "Blonde Ambition" dhe "Employee of the Month", ka njoftuar se e ka humbur apetitin pėr filma pėr shkak tė mungesės sė interesit tė publikut pėr ta shikuar filmin e saj tė fundit.

  “Nuk dėshiroj ta mbyll kėtė kapitull tė jetės sime, mirėpo tani pėr tani dėshiroj tė merrem vetėm me muzikė. Sa i takon aktrimit, nuk dėshiroj qė tė merrem nė kėtė fazė tė jetės sime”.

  “Do tė ndryshoja mendje nėse do tė ishte njė regjisor i shkėlqyer dhe njė produksion me njė studio mbresėlėnėse dhe me aktorė tė mėdhenj. Pėrndryshe, njėherė Jessica Simpson merret vetėm me muzikė”, ka pėrfunduar biondja.

   Ora ėshtė Sun 22 Apr 2018 - 22:39