...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Dėnohet vrasėsi i ish-tė dashurės sė Kutcher

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Dėnohet vrasėsi i ish-tė dashurės sė Kutcher

  Mesazh nga Admin prej Sat 6 Sep 2008 - 13:27  Njė mashkull ėshtė dėnuar pėr vrasjen e ish-tė dashurės sė Ashton Kutcher, Ashley Ellerin, shtatė vjet pas vdekjes sė saj.
  Trupi i modeles 22-vjeēare ishte gjetur nė shtėpinė e saj nė Hollywood nė shkurt tė vitit 2001.

  Asokohe, Kutcher i kishte thėnė policisė se kishte shkuar ta merrte tė dashurėn e tij pėr tė shkuar nė pasndejėn e Grammy Awards, mirėpo ajo nuk e kishte hapur derėn dhe aktori ishte larguar. Tė nesėrmen Ellerin ishte gjetur e vdekur nga njė shoqe e saj.

  32-vjeēari Michael Gargiulo, i cili ėshtė arrestuar nė prill tė kėtij viti pėr shkak tė njė sulmi me thikė, tė enjten ėshtė dėnuar pėr vrasjen e Ellerin dhe njė gruaje tjetėr.

   Ora ėshtė Wed 18 Jul 2018 - 6:16