...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Shpati: Agjėrimi ėshtė njėra nga sakrificat e domosdoshme

  Share
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 173
  Join date : 29/08/2008
  Age : 29

  Shpati: Agjėrimi ėshtė njėra nga sakrificat e domosdoshme

  Mesazh nga Admin prej Sat 6 Sep 2008 - 13:29  Pėrveē agjėrimit Shpati ėshtė i detyruar qė tė heqė dorė edhe nga gjėra tė tjera nė jetė me qėllim qė tė mbetet i devotshėm.
  Kėngėtari i shumėpėlqyer nga Maqedonia njihet si njėri nga yjet i cili mė sė shumti i ndjek rregullat e fesė islame. Shpat Kasapi njihet si njė besimtar i devotshėm, i cili sidomos gjatė kėtij muaji tė madhėrishėm tė Ramazanit shkon edhe nė xhami pėr tė bėrė lutjet e tij.

  “Unė agjėroj thuajse ēdo vit, dhe kjo ėshtė njė nga sakrificat mė tė thjeshta pėr mua. Pėrpiqem tė jem sa mė i devotshėm nė besimin tim, duke mos konsumuar alkool edhe duhan. Pėr aspektet e tjera... nuk ėshtė e nevojshme qė tė shpjegohem me hollėsi, pasi e dashura ime, Afėrdita, jeton shumė larg meje, dhe kjo ma bėn edhe mė tė lehtė agjėrimin korrekt gjatė muajit tė Ramazanit qė sapo ka nisur”, ka pohuar Shpati.

  Pėr tė vetė fakti qė ėshtė mysliman e obligon qė ta agjėrojė Ramazanin dhe t’i kryejė edhe obligimet e tjera fetare.

   Ora ėshtė Wed 18 Jul 2018 - 6:14