...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Mendes kėrkon psikolog fame

  Share

  DeBi

  Numri i postimeve : 22
  Join date : 03/09/2008

  Mendes kėrkon psikolog fame

  Mesazh nga DeBi prej Sat 6 Sep 2008 - 13:59  Eva Mendes ėshtė nė kėrkim tė njė psikologu i cili do t’i ndihmojė asaj ta pėrballojė famėn.

  Aktorja seksi e cila ėshtė regjistruar nė njė qendėr rehabilitimi nė fillim tė kėtij viti, ka pranuar se terapia i ka ndihmuar qė tė bėhet person mė e mirė dhe mė i dashur.

  “Para do kohe kam pasur probleme me suksesin dhe kėnaqėsinė. Nuk mund t’ia shpjegoja vetes pse kisha kaq shumė famė dhe para, mendoja se nuk ėshtė e drejtė, pse tė tjerėt nuk e kanė tė njėjtėn gjė... Tė gjitha kėto mė kanė dėmtuar shumė. Mirėpo pas terapisė jam ndier e gatshme t’i pėrballoj shqetėsimet e mia, dhe kam nevojė tė mė ndihmojė njė psikolog tė cilin do ta kem pranė sa herė qė ėshtė nevoja”, ka thėnė Mendes.

   Ora ėshtė Wed 18 Jul 2018 - 6:14