...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Kurti i mahnit tė pranishmit me kėngėn e Pagarushės

  Share

  betina

  Numri i postimeve : 19
  Join date : 03/09/2008

  Kurti i mahnit tė pranishmit me kėngėn e Pagarushės

  Mesazh nga betina prej Sun 7 Sep 2008 - 17:16  Me mjeshtėrinė dhe profesionalizmin qė e karakterizon kėngėtaren kosovare, Teuta Kurti, ajo ka kėnduar nė Dhėrmi mjaft kėngė tė njohura shqiptare.
  Pėrsosmėria e saj nė interpretimin e kėngės sė Pagarushes “Martesa Jonė” ka entuziazmuar publikun e pranishėm nė Dhėrmi, nga Shqipėria, Maqedonia dhe nga Kosova, njofton gazeta shqiptare “Panorama”.

  Ata e kanė duartrokitur vazhdimisht Teutėn, sikur tė ishte nė njė koncert tė madh, pasi ajo nuk mund tė bėjė sikur kėndon, ajo ėshtė kėngėtare e vėrtetė.

   Ora ėshtė Thu 13 Dec 2018 - 22:04