...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


V.I.P. News

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Beckinsale: Me pelqen te me vozisin 0Admin520Shiko mesazhin e fundit prej Wed 4 Feb 2009 - 0:35
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Keys dėshiron njė kėngė tjetėr me White 0Admin709Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:09
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Vesa: Dėshiroj ta shėtis botėn 0Admin821Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:08
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Spears pas katėr vitesh nė Mbretėrinė e Bashkuar 0Admin781Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:07
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Pompeo: I kam urryer dramat televizive 0Admin2695Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:07
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Swank po pushon pas operacionit 0Admin808Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:05
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Albėria: Nuk pendohem pėr asgjė 0Admin1227Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:04
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Mirren rikthehet nė skenė 0Admin782Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:03
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Paltrow dhe Batali do tė bėjnė njė tjetėr udhėtim 0Admin831Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:03
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Puthja e lagėsht e Tobey Maguire 0Admin441Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:02
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Naomi Campbell do tė pensionohet? 0Admin629Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:01
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Gallagher ka kompozuar nėn ndikimin e drogės 0Admin199Shiko mesazhin e fundit prej Fri 19 Sep 2008 - 0:00
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Jolie bėn filma pėr fėmijėt e saj 0Admin145Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:59
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   McCartney: Jam shumė i lumtur 0Admin114Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:58
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Cyrus do tė luajė nė njė film pėr tė rritur 0Admin162Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:57
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Johansson dhe Mendes ndihmojnė kampanjėn telefonike 0Admin103Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:56
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Eneda: Femrat shqiptare parapėlqejnė nėnshtrimin 0Admin1063Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:55
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Megan: Dėshiroja qė edhe ajo tė mė donte 0Admin434Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:54
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Metallica tė pakėnaqur me grupet e reja 0Admin141Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:53
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Blerina mban fshehtė planet e saj 0Admin785Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:52
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Diesel rikthehet nė &#8220;XXX&#8221; 0Admin119Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:51
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Hudson: I dua rolet filmike seksi 0Admin134Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:50
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Williams ndahet nga e dashura 0Admin148Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:49
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Hudson rreh tre meshkuj 0Admin118Shiko mesazhin e fundit prej Thu 18 Sep 2008 - 23:47
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   McCartney do tė mbrohet nga forcat sekrete 0Admin180Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:37
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Mayer bėn striptiz pėr Klum 0Admin138Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:36
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Gallagher planifikon tė shkruajė komedi 0Admin119Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:35
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Ryan heq dorė nga ėndrra amerikane 0Admin123Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:34
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Arbri ruan miqėsinė me pjesėmarrėsit nė "Big Brother" 0Admin133Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:33
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   50 Cent: Jam yll mė i madh se Eminem 0Admin174Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:32
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Ku po shkon Vikena... 0Admin265Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:31
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Eneida, "Sex and the city" dhe nėna 0Admin445Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:30
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Applegate heq gjinjtė dhe i rikthehet punės 0Admin154Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:29
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Moss adhuron aromėn sė benzinės 0Admin188Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:28
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Gere dhe Winger ribashkohen nė teatėr 0Admin219Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Sep 2008 - 1:27
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Almeda: Lumturia ėshtė arsyeja pėr tė cilėn jetohet 0Admin184Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:25
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Kilmer pėr guvernator tė New Mexicos? 0Admin208Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:24
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Rihanna: Jam e vetmuar 0Admin193Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:23
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Lohan godet njė fotograf 0Admin183Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:22
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Cave do ta botojė romanin e dytė 0Admin195Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:20
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Ami: Kam siguruar biletat p&#1105;r koncertin e Madonn&#1105;s 0Admin420Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:19
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Albumi i ri i Spears vjen nė dhjetor 0Admin131Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:18
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Knightley merr pauzė nga Hollywoodi 0Admin196Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:17
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   “Skillz” vazhdojnė tė qėndrojnė nė Tiranė 0Admin144Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:15
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Bogdani nė pėrqafim tė gazetares sė Alsatit 0Admin1296Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:15
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Beckinsale: Universiteti, kohė e humbur 0Admin156Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:13
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   De Niro dhe Pacino dėshirojnė tė bėhen femra 0Admin128Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:12
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Pėrparojnė planet e Joliet pėr qendrėn kundėr AIDS-it 0Admin116Shiko mesazhin e fundit prej Tue 16 Sep 2008 - 0:10
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Ēiljeta bėhet gati pėr festivalin Kėnga magjike 0Admin711Shiko mesazhin e fundit prej Sun 14 Sep 2008 - 20:44
nga Admin
Asnjė mesazh i ri   Soni i dhuronė vėllait kėndim live p&ėr dasmė 0Admin203Shiko mesazhin e fundit prej Sun 14 Sep 2008 - 20:42
nga Admin
Moderator
Moderators
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė Sat 21 Oct 2017 - 15:17