...:::Meny Kryesore:::..

 Kėrko nė Forum
 Liderėt e forumit
 Ndihmė
 Kėrko

Moti Momental


Permbajta e ksaj faqe kerkon flash player per instalim kliko mbi ket tekst.


POEZI

HTML clipboard       ~ By Debi ~


<>-YOU will be in my heart- Come stop your crying, It'll be all right
Just take my hand
Hold it tight
I will protect you
From all around you
I will be here
don't you cry
For one so small
You seem so strong
My arms will hold you
Keep you safe and warm
This bond between us
Can't be brokenI will be here
Don't you cry
'Cause you'll be in my heart
Yes, you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
No matter what they say
You'll be here in my heart......
Always
Why can't they understand
The way we feel
They just don't trust
What they can't explain
I know we're different
But deep inside us
We're not that different at all
And you'll be in my heart
Yes you'll be in my heart
From this day on
Now and forever more
Don't listen to them'
Cause what do they know
We need each other
To have, to hold
They'll see in time
I know
When destiny calls you
You must be strong
I may not be with you
But you got to hold on
They'll see in time
I knowWe'll show them together! '
Cause you'll be in my heart (Believe me)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart (you'll be here in my heart)
You'll be in my heart (I'll be there)
From this day on
Now and forever more
You'll be in my heart
Always!I
'll be with you!
I'll be there for you always
Always and always
Just look over your shoulder
I will be there
>

SMS Falas nga PejaNet.Tk


Top posters

IP Addressa Juaj&Reklama


IP


  Katy Perry: Jam metroseksuale

  Share

  betina

  Numri i postimeve : 19
  Join date : 03/09/2008

  Katy Perry: Jam metroseksuale

  Mesazh nga betina prej Sun 7 Sep 2008 - 17:10  Katy Perry thotė se ajo ėshtė 'metroseklsuale'. Kėngėtarja e hitit "I Kissed a Girl" thotė se ajo nuk ėshtė lesbike mirėpo ka eksperimentuar me seksualitetin e saj nė tė kaluarėn.
  “Kam puthur njė vajzė, ishte mahnitėse! Unė jam metroseksuale. Ėshtė fakt qė jetojmė nė njė botė shumė metroseksuale. Njė vajzė mund tė shkojė nė njė lokal tė takohet me njė djalė dhe tė zbulojė se ai ka vėnė mė shumė makijazh se ajo”, ka thėnė kėngėtarja.

  Katy po ashtu ka mohuar edhe spekulimet se prindėrit e saj religjiozė kanė qenė kundėr kėngės sė saj kontroverse.

  “Prindėrit e mi janė tė lumtur pėr suksesin tim. Mendoj se po tė ishin ata kundėr, unė nuk do ta kėndoja njė kėngė me kėtė temė. Megjithatė, unė jam e rritur dhe vendosi vetė pėr atė ēka bėj”, ka thėnė Katy.

   Ora ėshtė Fri 25 May 2018 - 2:08